W czasie pobytu na Zamku - zwiedzania, noclegów, wizyt w zamkowej restauracji obowiązują aktualne zasady związane z ograniczeniami lub obostrzeniami wynikającymi z sytuacji epidemicznej.

 

Możesz wygodnie zarezerwować noclegi online korzystając z wyszukiwarki noclegów poniżej, ewentualnie telefonicznie - 56 683 24 55 lub 609 388 510.

Zdjęcia pokoi zobaczysz tutaj.

Bilety na zwiedzanie Zamku lub vouchery noclegowe można zakupić tutaj - kup bilet online.

 

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Robimy wszystko, byś w naszym hotelu mógł bezpiecznie wypocząć.

Serdecznie zapraszamy Gości do naszego hotelu, zlokalizowanego w Zamku Golubskim. Na naszej stronie znajdziesz na bieżąco aktualizowane oferty.

U nas będziesz bezpieczny. By chronić zdrowie Twoje i naszych pracowników, wdrożyliśmy obowiązujące nas zalecenia sanitarne i dodatkowo stworzyliśmy własne procedury bezpieczeństwa. 

• W naszym hotelu posiadamy 20 pokoi noclegowych, w czterech skrzydłach Zamku. Dzięki temu każdy Gość będzie mógł czuć się bezpiecznie. 

• Każdy Gość proszony jest o dobrowolne podpisanie Oświadczenia o swoim stanie zdrowia i szczepieniach. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z jego treścią (oświadczenie), aby w miarę możliwości usprawnić proces zameldowania. 

• Prosimy Gości o używanie maseczek ochronnych po wyjściu z pokoju. W recepcji hotelu możliwy jest zakup maseczek i rękawiczek.

• Nasz personel zaopatrzony jest we wszystkie wymagane środki bezpieczeństwa.

• We wszystkich miejscach ogólnodostępnych ustawione są dozowniki z płynem dezynfekującym.

• Personel sprzątający dezynfekuje systematycznie wszystkie ogólnodostępne powierzchnie dotykowe: przyciski, włączniki, poręcze schodowe, klamki itp.

• Wszystkie pokoje są starannie dezynfekowane zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi. 

• W celu zmniejszenia możliwości kontaktu pokoje sprzątane są tylko na życzenie Gościa.

• Posiłki przygotowuje zamkowa restauracja ściśle wg procedur sanitarnych.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakiekolwiek pytania odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 56 683 24 55 lub mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie przez całą dobę.

Powyższe procedury obowiązują do odwołania. Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.

Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590 lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/.

 

 

 

KONTAKT I REZERWACJA

Zamek Golubski - Oddział PTTK im. Zygmunta Kwiatkowskiego, 87-400 Golub-Dobrzyń, ul. PTTK 13

NIP 878-000-41-81

Nr konta bankowego: Santander Bank Polska 92 1090 1896 0000 0001 3580 3636

Kontakt i rezerwacje:

Tel. 56 683 24 55, 56 683 24 66
Tel. kom. 609 388 510, e-mail: zamek@zamekgolub.pl


REZERWUJ NOCLEGI ONLINE